Komentarze

Danina na rzecz fiskusa w służbie przyszłym emerytom 03. grudnia 2014 14:27:00 emerytura, Finanse, podatki
linkologia.pl spis.pl

Nieubłaganie zbliżamy się do końca 2014. Powoli zaczynamy podsumowania i większość Polaków jest w stanie już oszacować swoje dochody, a co za tym idzie wielkość podatku jaki będziemy musieli odprowadzić do Urzędu Skarbowego z tytułu podatku dochodowego. Grudzień to nie tylko miesiąc świątecznej gorączki i obdarowywania się prezentami, ale również czas gorączkowych inwestycji mających obniżyć daninę na rzecz państwa. Niewielu z nas wie, że to także czas na inwestycję na swoją przyszłą emeryturę!

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) to wreszcie realne narzędzie wspomagające Polaków w walce z niewydolnym systemem emerytalnym. Czym jest IKZE? IKZE jest instrumentem finansowym, gdzie można wpłacić maksymalnie 4495,20zł, a wpłaconą kwotę zarówno przedsiębiorcy i osoby fizyczne mogą zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić na podatku nawet do 1 438,46zł ! Nie płacenie podatku to gwarancja zysków na swoim instrumencie, a wynik minimum 18% to znacznie więcej niż oferują dziś banki na depozytach.

Jeżeli chcesz dobrać odpowiedni dla siebie instrument i wyliczyć ile zaoszczędzisz - zarobisz, to zapraszamy do spotkania z naszymi Doradcami!

 

 Damian Tosnowiec - Gemini Polska - 3 grudnia 2014 r.

Michał
26. kwietnia 2015 23:07:11, http://lekkiblogg.blox.pl
dzień dobry

niezły artykuł pozdrawiam